bezpłatna gazeta bez cenzury Tygodnik Regionalny Trybun Ludu
W ramach lepszej integracji
W ramach lepszej integracji"¦
piątek, 17 lutego 2012 08:57

Karnawał sprzyja różnego typu balom i choć jest krótki w tym roku, miłośnicy tanecznych spotkań wykorzystali go maksymalnie. Uczestnicy płotowskiego balu sołtysów na pewno będą mieli co wspominać do następnego karnawału.


→ więcej

Kolorowo, bajkowo, karnawałowo
Kolorowo, bajkowo, karnawałowo"¦
piątek, 17 lutego 2012 08:57

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, a może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla najmłodszych bal karnawałowy to impreza niezwykła, często wyczekiwana przez wiele tygodni i w końcu jest.


→ więcej

Gryfice - Sesja Rady Miejskiej - droga do wiatraków otwarta?
Gryfice - Sesja Rady Miejskiej - droga do wiatraków otwarta?
piątek, 17 lutego 2012 08:55

W środę 14 lutego w sali widowiskowej Gryfickiego Domu Kultury odbyła się kolejna Sesja Rady Miejskiej w Gryficach. Przeniesienie obrad do GDK to wynik wieloletnich zaniedbań o których już niejednokrotnie pisaliśmy - przez kolejne lata w gminie Gryfice nie zrobiono nic aby urządzić salę obrad Rady Miejskiej w której radni mogliby obradować w "cywilizowany" sposób.


→ więcej

Gryfice - Walentynki w DPS
Gryfice - Walentynki w DPS
piątek, 17 lutego 2012 08:55

Miłość potrafi dopaść człowieka w każdym wieku - nie trzeba tego wcale specjalnie udowadniać. Doskonałym przykładem może być niedawny ślub dwojga pensjonariuszy gryfickiego DPS. Nie zdradzimy chyba zbytnio tajemnicy, że prawdopodobnie na tym jednym przypadku w DPS się nie skończy.


→ więcej

Tydzień pomocy ofiarom  przestępstw
Tydzień pomocy ofiarom przestępstw
piątek, 17 lutego 2012 08:53

W okresie od 20 do 25 lutego 2012 roku po raz kolejny ogłoszono Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W ramach prowadzonej akcji w komendach Policji, sądach i prokuraturach oraz Ośrodkach dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem dyżurować będą przedstawiciele tych instytucji.


→ więcej

Gdzie ten piasek
Gdzie ten piasek"¦???
środa, 15 lutego 2012 10:14

Siarczyste mrozy zastąpiły dość intensywne opady śniegu połączone z dużymi porywami wiatru. I już są problemy tak, jakby służby odpowiedzialne za przejezdność dróg i drożność chodników zapomniały, że nadal jest zima.


→ więcej

Tłusty czwartek i choć jeden pączek musowo
Tłusty czwartek i choć jeden pączek musowo"¦
środa, 15 lutego 2012 10:13

"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła" "“ mówi staropolskie przysłowie. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.


→ więcej

Gryfice - Temat wiatraków powraca
Gryfice - Temat wiatraków powraca
wtorek, 14 lutego 2012 22:58

Na Sesji Rady Miejskiej w Gryficach która odbędzie się w środę 15 lutego 2012 r. w Gryfickim Domu Kultury radni rozpatrzą projekt uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Gryfice, który dotyczy obszaru Smolęcin - Łopianów...


→ więcej

Gryfice - Edukacja dla godności w Gimnazjum nr 3
Gryfice - Edukacja dla godności w Gimnazjum nr 3
wtorek, 14 lutego 2012 14:10

Prawa człowieka są fundamentem demokracji, społeczeństwa obywatelskiego, wolności, sprawiedliwości oraz pokoju, są niepodzielne i powszechne dla wszystkich ludzi. Walczyli o nie Jan Paweł II, matka Teresa, Nelson Mandela, Martin Luter King, Rigoberta Menchu Tum i wiele, wiele innych, niezwykłych ludzi.


→ więcej

Niespokojny weekend w powiecie gryfickim
Niespokojny weekend w powiecie gryfickim
poniedziałek, 13 lutego 2012 13:18

Miniony weekend w powiecie gryfickim nie należał do spokojnych. Na terenie powiatu gryfickiego doszło do trzech groźnych pożarów.


→ więcej

Poprzednia strona
Następna strona


Dodaj Trybun Ludu do ulubionych
Ogłoszenia drobne
Strona główna   Aktualnosci   Video Portal   Galeria   Numery achiwalne   Ogłoszenia   Trybun Ludu   Kontakt   Gorąca linia     on-line: 2